przeslawice.koniusza.pl

Email: ospprzeslawice@gmail.com

Main Menu

Home

03.02.2018 odbyło się walne zebranie sprawozdawcze

Opublikowano: wtorek, 08, maj 2018 07:40

03.02.2018 odbyło się walne zebranie sprawozdawcze za rok 2017.

Tegoroczne walne zebranie podsumowujące rok 2017 miało szczególny charakter. Swoją obecnością zaszczycił naszą jednostkę przedstawiciel kierownictwa Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej Dyrektor Biura Kontroli, Skarg i Wniosków st. bryg. mgr inż Jan Tajduś, Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej st. bryg. mgr inż. Janusz Chawiński, dyżurny powiatowego stanowiska kierowania w Proszowicach asp. sztab. Grzegorz Rolek, Wójt Gminy Koniusza mgr inż. Wiesław Rudek, Zarządu Oddziału Wojewódzkiego Związku OSP RP – Aleksander Szopa, Komendant OSP Gminy Gminy Koniusza Krzysztof Kowalski oraz wielu znakomitych gości.

Podczas podsumowania ubiegłego roku członkowie naszej drużyny MDP złożyli przysięgę zgodnie z regulaminem OSP oraz odebrali odznaczenia.